GELMİŞ GEÇMİŞ TÜM ŞARKI SÖZLERİ

Şarkı Sözleri İLE SİZİNLE!

YouTube Mp3 indir dinle
YouTube Mp3 indir ..

Günlük yaşantımızda birçoğumuz YouTube ve benzer video paylaşım siteleri üzerinden müzikler dinliyoruz. Müzik ruhun gıdası bir ihtiyaç fakat malesef Türkiye şartlarında iletişim pahalı olduğundan dolayı kotalara takılıyoruz ve bu durum morelimizi bozuyor, canımızı sıkıyor. Adil Kullanım Kotası adı verilen bu sisteme takılarak internetinizin tükenmesini istemiyorsanız, videoları mp3 indir olarak indirerek dinleyebilirsiniz..

Youtube videoları çözünürlük açısından yüksek kaliteye sahip olduğu için aynı şarkıları her dinlemenizde internetiniz tükenmeye devam edecek..
YouTube üzerinden müzik videolarını MP3 olarak indirerek bir sonraki dinlemenizde internet kullanmayacağınız için tasarruf edeceksiniz.

Youtube nasıl müzik indirebilirim;

Yöntem 1
İnternetinizi aktif ettikten sonra youtube-mp3.org/tr sitesine giriş yapıyoruz ve açilan sayfadaki url adres satırına video linkini yapıştırarak indir butonuna tıklıyoruz ve videoyu indiriyoruz.

Yöntem 2
Ayrıca youtube video linkinin başındaki http://www yazan kismı silerek yerine ss. yazıp enter tuşuna basarsanız farklı bir sayfa açılacak bu sayfada bulunan helper olmadan indir seçeneğini tıklayabilir ve videoyu Kürtçe mp3 download indirilmeye başlayabilirsiniz.

Not: Bu yöntemler aynı şarkıya iki defa internet harcamamaniz sizlere yol göstermek adına yayımlanmıştır. Şarkıları dinledikten sonra mutlaka siliniz. Bizler her zaman orjinal albümleri satın almanızı önermekteyiz..

Reklam Alanı

Şarkı Detayları

Reklam Alanı

Yorumlar
  • avatar