GELMİŞ GEÇMİŞ TÜM ŞARKI SÖZLERİ

Şarkı Sözleri İLE SİZİNLE!

Aşkın Nur Yengi Yeni Albümü
Aşkın Nur Yengi Ye..

Aşkın Nur Yengi’nin 2016 sonlarında büyük bir başarıya daha imza atarak Aşk’tan Olsa Gerek isimli albümünün ilk klibini çekti. Altın Kaplama adlı şarkının klibi bir hayli ilginç karagrofiler içeriyor. Klip çekimleri için epey emek ve zaman harcandığı apaçık belli oluyor.

2007 yılından bu yana bütün albümleri sanatçı üzerinde geniş bir hayran kitlesine sahip olmasına olanak tanımıştı. Ünlü şarkıcı klasik hüzünlü şarkılar yazmasının sebebini ise geçmişinin hep bir mücadele ve acı ile anılarla dolu olmasına bağlıyor.

Her söyleşisinde hayatın getirdiği hüznü heyecanlı hale getirebilecek kadar güçlü bir kadın olduğunu vurguluyor. Bu albüm çalışması için biraz farklı olmayı hedeflediğini ve değişiklikler yapmak için çok çalıştığını belirtti.

Erdi Sevinc’in yönettiği klipte ünlü şarkıcıya 5 erkek manken eşlik etti. Klip, Yengi ile erkek oyuncular arasında kıyasıya geçen bir çekişmeyi konu alıyor.

Albümün tamamının çekimleri ne zaman tamamlanır bilmiyoruz fakat ilk çeyrekte tamamlanacağını umut ediyoruz. Gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin..

Reklam Alanı

Şarkı Detayları

Reklam Alanı

Yorumlar
  • avatar
  • salih 11 ay önce
  • Aşkın Nur Yengi\'nin bu albümü efsane olmuş. Bayadır arıyordum sayenizde buldum teşekkürler
  • 0 0 Yanıtla
  • avatar